Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Pterostyrax hispida
Local name: "Epaulette tree"

Een prachtige grote struik of kleine boom met op Halesia gelijkend blad. Uitbundige bloei van opvallende geurende, witte bloemtrossen tot 23cm lang, die door bijen en andere insecten graag bezocht worden.

Pterostyrax hispida
Pterostyrax hispida
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Styracaceae

Origine:
Japan, China

Height:
5.00 - 7.00 m

Flowering colour:
Wit (Hangende trossen)

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
Juni - Juli

125-150 cm KL
€ 29,50