Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Prunus kansuensis
Local name: Kers,Sierkers, Kansu perzik

Sierlijke perzik met overhangende takken en langer smal blad. De bloemen van deze in de natuur verzamelde kloon verschijnen al laat in de winter en zijn enkel en lichtroze van kleur.

Prunus kansuensis
Prunus kansuensis
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6 - 7
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Origine:
Oost Azië, Noordwest China

Height:
4.00 - 6.00 m

Flowering colour:
Lichtroze-wit

Flowering Time:
Februari - April

25-30 cm C3
€ 12,50