Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Philadelphus 'Polar Star'
Local name: Boerenjasmijn

Goed winterharde, bladverliezende struik met in juni grote opvallende, semi-dubbele bloemen die sterk geuren.

Philadelphus 'Polar Star'
Philadelphus 'Polar Star'

Philadelphus 'Polar Star'
Philadelphus 'Polar Star'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2 - 2.5 m

Flowering colour:
Wit (geurend)

Flowering Time:
Juni - Juli

30-40 cm C3
€ 7,50