Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Philadelphus 'Minnesota Snowflake'
Local name: Boerenjasmijn

Deze boerenjasmijn groeit niet zo hard en wordt ook niet zo groot, circa 1.5 m na ongeveer 10 jaar. De bloemen zijn groot en gevuld en heerlijk geurend.

Philadelphus 'Minnesota Snowflake'
Philadelphus 'Minnesota Snowflake'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.2 - 1.5 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

30-40 cm C3
€ 7,50