Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Philadelphus maculatus 'Mexican Jewel'
Local name: Boerenjasmijn

Bijzondere selectie van de Mexicaanse boerenjasmijn met naar kauwgombal geurende, kleine witte bloemetjes met een paarsrood hartje. De groeiwijze is een beetje overhangend met lange, ranke takjes met kleine blaadjes. Heel speciaal.


Philadelphus maculatus 'Mexican Jewel'
Philadelphus maculatus 'Mexican Jewel'

Philadelphus maculatus 'Mexican Jewel'
Philadelphus maculatus 'Mexican Jewel'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7-8
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Wit met paarsrood hart

Flowering Time:
Mei - Juni

25-30 cm C3
€ 12,50