Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Philadelphus 'Innocence'
Local name: Boerenjasmijn

Bontbladige Boerenjasmijn, met uitbundige bloei van heerlijk geurende witte bloemen.

Philadelphus 'Innocence'
Philadelphus 'Innocence'

Philadelphus 'Innocence'
Philadelphus 'Innocence'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.5 - 2 m

Flowering colour:
Wit (geurend)

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
Mei - Juli

50-60 cm KL
€ 11,00

25-30 cm C3
€ 6,50