Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Philadelphus 'Bialy Karzel'
Local name: Boerenjasmijn

Betrekkelijk klein blijvende Poolse selectie met mooi donkergroen blad en grote, sterk geurende witte bloemen.

Philadelphus 'Bialy Karzel'
Philadelphus 'Bialy Karzel'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.2 m

Flowering colour:
Wit (geurend)

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Juni - Juli

30-40 cm C3
€ 7,50