Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Paeonia lutea 'Yellow Queen'
Local name: Pioen

Boompioen met decoratief, diep ingesneden blad en voorjaarsbloei van opvallende, geurende gele bloemen. Kan zowel op een schaduwrijke als zonnige standplaats geplant worden.

Paeonia lutea 'Yellow Queen'
Paeonia lutea 'Yellow Queen'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Paeoniaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
April - Mei

25-30 cm C2
€ 8,50