Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Neillia affinis
Local name: Trosspirea

Neillia affinis heeft leuke, opvallende roze bloemetjes die door het donkergroene blad mooi tevoorschijn komen. De bloemetjes worden ook vlijtig door bijen en hommels bezocht. Een zeer makkelijke en robuuste plant die voor de meeste grondsoorten geschikt is.

Neillia affinis
Neillia affinis

Neillia affinis
Neillia affinis
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Origine:
West China

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juni - Juni

40-60 cm C4
€ 9,50