Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Mahonia x wagneri 'Sunset'
Local name: Mahoniestruik

Een selectie van Rein Bulk sr met in het voorjaar en de nazomer prachtig, donker oranje jong blad.

Mahonia x wagneri 'Sunset'
Mahonia x wagneri 'Sunset'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Berberidaceae

Height:
1.00 - 1.20 m

Flowering colour:
Geel

Foliage colour:
Geelgroen (jonge blad en najaarsverkleuring oranjerood)

Flowering Time:
April - April

30-40 cm KL
€ 12,50