Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia 'Sunsation'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Zuilvormige groeiwijze en mooie, aparte bloem. De kleur van de bloem is een warm geel met roze-oranje.

Magnolia 'Sunsation'
Magnolia 'Sunsation'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
4 - 6 m

Flowering colour:
Geel-lichtroze

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm C7.5
€ 27,50

100-125 cm KL
€ 39,50

150-175 cm C25
€ 67,50