Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia sieboldii 'Colossus'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

De naam slaat op de grotere bloemen dan de soort (Magnolia sieboldii), die inderdaad imposant zijn en een heerlijke fris-zoete geur verspreiden.

Magnolia sieboldii 'Colossus'
Magnolia sieboldii 'Colossus'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juni

40-50 cm C3
€ 15,50