Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia 'Shirazz'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Zuilvormige groeiwijze en al op jonge leeftijd zeer bloeirijke Magnolia. De grote roze-wijnrode bloemen vallen al van ver op ondanks de redelijk late bloei. De bloemen zijn vrij stevig waardoor ze minder vatbaar zijn voor nachtvorst en wind. Een goede hybride tussen M. denudata en M. 'Vulcan'.

Magnolia 'Shirazz'
Magnolia 'Shirazz'

Magnolia 'Shirazz'
Magnolia 'Shirazz'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
5 - 7 m

Flowering colour:
Rozerood

Flowering Time:
April - Mei

40-50 cm C2
€ 14,95

80-100 cm KL
€ 32,50