Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia officinalis
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Een boom, die op grote voet leeft: hij verrast elk jaar weer met z`n grote blad (tot 40 cm lang en 20 cm breed), grote bloemen (tot 15 cm doorsnede), grote diep roze gekleurde zaden (tot 15 cm lang) en een intense geur, die al vanaf meters afstand te ruiken is. De Magnolia officinalis bloeit in de vroege zomer, dus na het uitlopen van het blad. Daardoor loopt de bloei niet in gevaar om door late vorst verkort te worden. Houd er wel rekening mee, dat de boom met de tijd ook zelf redelijk groot kan worden.

Magnolia officinalis
Magnolia officinalis
Characteristics:



Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Origine:
China

Height:
10 m (na 10 jaar)

Flowering colour:
Créme

Flowering Time:
Mei - Juni

80-100 cm KL
€ 35,00