Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia obovata (M.hypoleuca)
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

De bladeren van deze schitterende Magnolia worden gemiddeld ca. 40cm en tot 20 cm breed. De enorme, schaalvormige bloemen kunnen 15-20 cm doorsnede bereiken en geuren onweerstaanbaar. Ook de vruchten zijn mooi groot en opvallend rozerood gekleurd. In de natuur wordt deze prachtige bladplant 15–30 m hoog, maar bij ons houdt het bij zo'n 7-10 m wel op.

Magnolia obovata (M.hypoleuca)
Magnolia obovata (M.hypoleuca)
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Origine:
Japan

Height:
7.00 m

Flowering colour:
Crèmewit

Flowering Time:
Mei - Juni

100-125 cm KL
€ 35,00

150-175 cm KL
€ 49,50