Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia 'Leda'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Een prachtige karakteristieke boom met grote, opvallende, witte bloemen met bruine schutbladen die voor het blad verschijnen.

Magnolia 'Leda'
Magnolia 'Leda'

Magnolia 'Leda'
Magnolia 'Leda'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
4 - 8 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
April - April

60-80 cm KL
€ 32,50

100-125 cm KL
€ 45,00