Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia 'Lanhydrock'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Het duurt een aantal jaren voordat 'Lanhydrock' voor het eerst bloeit maar de bloei is het wachten waard. Mooie grote donkerroze bloemen pralen goed zichtbaar hoog boven alles uit. De habitus is redelijk slank opgaand.

Magnolia 'Lanhydrock'
Magnolia 'Lanhydrock'

Magnolia 'Lanhydrock'
Magnolia 'Lanhydrock'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
4.00 - 8.00 m

Flowering colour:
Donkerroze

Flowering Time:
April - April

200-250 cm KL
€ 59,95