Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia 'Elizabeth'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Bloeirijke, klein blijvende Magnolia waarvan de grote, opstaande crème-gele bloemen goed opvallen.

Magnolia 'Elizabeth'
Magnolia 'Elizabeth'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
3 - 4 m

Flowering colour:
Crèmegeel

Foliage colour:
Frisgroen

Flowering Time:
April - Mei

60-80 cm KL
€ 29,50

100-125 cm KL
€ 39,50