Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia delavayi
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Mooie wintergroene Magnolia, die als hij een beetje beschut staat best een beetje winter verdragen kan. De bloei is in de zomer met heerlijk fris geurende, grote crèmewitte bloemen. De maximale hoogte van ca 10 meter zal in Nederland een zeldzaamheid zijn, maar onder de juiste omstandigheden kan het wel een boom van 6 à 7 meter worden.

Magnolia delavayi
Magnolia delavayi
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8-9
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Origine:
Zuid China

Height:
4.50 - 10.00 m

Flowering colour:
Crèmewit (Geurend)

Foliage colour:
Lichtgroen (Bladhoudend)

Flowering Time:
Juli - September

80-100 cm C3
€ 29,95