Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia 'Daybreak'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Deze Magnolia heeft een zeer ongewone maar opvallende bloemkleur, van een mix van roze, rood en oranje die wij erg mooi vinden. Hij bloeit voor het blad uit dus de bloemen zijn goed zichtbaar.

Magnolia 'Daybreak'
Magnolia 'Daybreak'

Magnolia 'Daybreak'
Magnolia 'Daybreak'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
2 - 4 m

Flowering colour:
Rozerood

Flowering Time:
April - Mei

60-80 cm C7.5
€ 27,50

80-100 cm KL
€ 35,00

100-125 cm C12
€ 38,50