Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia dawsoniana
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Een Magnolia die een poosje op zich laat wachten alvorens hij voor het eerst bloeit, maar als hij bloeit, dan waan je je echt in Cornwall. Magnolia dawsoniana kan uitgroeien tot een majestueuze boom met rijke bloei vroeg in het voorjaar.

Magnolia dawsoniana
Magnolia dawsoniana

Magnolia dawsoniana
Magnolia dawsoniana
Magnolia dawsoniana
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Origine:
China (Sichuan, Yunnan)

Height:
6 - 10 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
April - April

125-150 cm KL
€ 49,50

150-175 cm KL
€ 57,50

175-200 cm KL
€ 65,00