Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia brooklynensis 'Woodsman'
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Uitzonderlijke bloemkleur die moeilijk te beschrijven valt. De bloemknoppen zijn zeer donker purper, bijna zwart, waarna de bloem zich ontwikkeld in kleuren van groenpurper tot zacht oranjegeel. De 'Woodsman' bloeit laat zodat ook de vorstperiodes worden omzeild.

Magnolia brooklynensis 'Woodsman'
Magnolia brooklynensis 'Woodsman'

Magnolia brooklynensis 'Woodsman'
Magnolia brooklynensis 'Woodsman'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
5 - 6 m

Flowering colour:
Purper-geelgroen

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm KL
€ 27,50

80-100 cm KL
€ 32,50