Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia acuminata subsp. subcordata
Local name: Beverboom, Valse tulpenboom

Deze kruisingsouder van veel geel bloeiende Magnolia hybriden en cultivars heeft geen grote bloemen, maar wel een mooie donkergele kleur. De bloemen staan maar kort op de plant maar vanwege de doorbloei duurt de bloei vaak tot laat in juni. Mooie, kleine boom die sterk en gezond is.

Magnolia acuminata subsp. subcordata
Magnolia acuminata subsp. subcordata
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Origine:
Noord Amerika

Height:
4 - 8 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Mei - Juni

80-100 cm KL
€ 30,00

125-150 cm KL
€ 49,50