Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Magnolia acuminata 'Seiju'
Local name: Beverboom, Valse Tulpenboom

Vaak omstreden vanwege zijn zogenaamde 'blauwe bloemen', welke eerder grijzig zilver tonen en verkleuren naar groengeel. Desalniettemin een uitzonderlijke kleur die binnen de Magnolia familie nog steeds een bijzondere verschijning zijn. Synoniem: Magnolia acuminata 'Blue Opal'.

Momenteel niet op voorraad


Magnolia acuminata 'Seiju'
Magnolia acuminata 'Seiju'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
5.00 - 7.00 m

Flowering colour:
Grijsblauw-groengeel

Foliage colour:
Helder groen

Flowering Time:
Mei - Juni

80-100 cm KL
€ 35,00