Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Lonicera x purpusii
Local name: Kamperfoelie

Gemakkelijke struikkamperfoelie met rijke winterbloei van heerlijk geurende witte bloemetjes met opvallende gele meeldraden. Op iets oudere leeftijd een mooie kaneelbruine, afschilferende bast. Het jonge loof is prachtig frisgroen.

Lonicera x purpusii
Lonicera x purpusii

Lonicera x purpusii
Lonicera x purpusii
Lonicera x purpusii
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
November - Maart

30-40 cm C3
€ 7,50