Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Lonicera x amoena 'Rosea'
Local name: Kamperfoelie

Dicht vertakkende struikje met uitbundige bloei van kleine helderroze bloemetjes in het late voorjaar. De kleine blaadjes hebben een frisgroene uitstraling met een licht blauwgroene waas.

Lonicera x amoena 'Rosea'
Lonicera x amoena 'Rosea'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Height:
1.20 - 1.50 m

Flowering colour:
Helderroze

Foliage colour:
Groen-grijsgroen

Flowering Time:
Mei - Juni

30-40 cm C2
€ 9,95