Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Lonicera syringantha
Local name: Kamperfoelie

Sierlijk vertakkende struik met rozelila, buisvormige bloemen in de vroege zomer. Deze bloeirijke kamperfoelie komt het best tot zijn recht op een zonnige standplaats waar ook de bladeren mooi blauwachtig-groen verkleuren.

Lonicera syringantha
Lonicera syringantha
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Caprifoliacea

Origine:
China

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
April - Juni

30-40 cm C2
€ 9,25