Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Lonicera standishii 'Budapest'
Local name: Kamperfoelie

Winterbloeiende struik met vaasvormige habitus. De kleine witroze bloemen geuren licht en verschijnen soms al vroeg in de winter.

Lonicera standishii 'Budapest'
Lonicera standishii 'Budapest'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Height:
1.50 - 2.00

Flowering colour:
Witroze

Flowering Time:
Februari - Maart

40-50 cm C3
€ 9,95