Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Lonicera maackii
Local name: Kamperfoelie

Makkelijke en bloeirijke struik waarvan de bloemen heerlijk geuren. De talrijke rode bessen worden graag gegeten door vogels.

Lonicera maackii
Lonicera maackii
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Origine:
Japan, Korea, China, Mantsjoerije

Height:
3.00 - 5.00 m

Flowering colour:
Wit (Geurend)

Flowering Time:
Mei - Juni

25-30 cm C3
€ 8,50