Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Lonicera infundibulum var. rockii
Local name: Kamperfoelie

Zeldzame kamperfoelie met mooi purperrood uitlopend blad wat later in de zomer groen kleurt. De roze-witte bloemen zijn buisvormig en geuren licht. Het wordt een struik van circa 2 meter met een compacte habitus.

Lonicera infundibulum var. rockii
Lonicera infundibulum var. rockii
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Origine:
China

Height:
1.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Rozewit

Foliage colour:
Purperrood-groen

Flowering Time:
Januari - April

40-50 cm KL
€ 14,95