Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Liriodendron 'Chapel Hill'
Local name: Tulpenboom

Interessante kruising tussen de Chinese L. chinense en Noord-Amerikaanse L. tulipifera. Mooie oranje bloemen die al op jonge leeftijd verschijnen.

Liriodendron 'Chapel Hill'
Liriodendron 'Chapel Hill'

Liriodendron 'Chapel Hill'
Liriodendron 'Chapel Hill'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Magnoliaceae

Height:
5.00 - 12.00 m

Flowering colour:
Oranje

Foliage colour:
Groen

Flowering Time:
Juni - Juli

100-125 cm KL
€ 35,00