Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Lindera benzoin
Local name: "Spicebush"

Een struikje wat je nog maar weinig ziet aangeplant en dat is jammer. De bloei in maart is verrassend en trekt de insecten die er vroeg bij zijn. De rode bessen verschijnen zichtbaarder als de fantastische gele herfstkleur tot een einde komt en de bladeren vallen.

Lindera benzoin
Lindera benzoin
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Lauraceae

Origine:
Oostelijk Verenigde Staten

Height:
2.00 - 4.00 m

Flowering colour:
Groengeel

Flowering Time:
Maart - Maart

20-30 cm C1.5
€ 12,50