Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Leycesteria formosa 'Purple Rain'
Local name: Fazantenbes

Mooie iets exotisch eruitziende struik met een hoop bloemen. Zijn Duitse naam "Schöne Leycesterie" (Mooie Leycesterie) heeft de plant zeker aan zijn witte bloemen te danken, die in trossen met paarsrode schutbladeren hangen. Deze kunnen tot 10 cm lang worden. Later komen er zwarte bessen aan de trossen te hangen, die door vogels (wellicht bij voorkeur van fazanten) opgegeten worden. In de winter sterven de takken vaak af en kunnen gewoon vanaf maart afgeknipt worden. In de loop van het voorjaar groeit de struik dan terug en begint zijn bloemenspektakel opnieuw.

Leycesteria formosa 'Purple Rain'
Leycesteria formosa 'Purple Rain'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Height:
2 - 3 m

Flowering colour:
wit, paars

Flowering Time:
Juni - September

40-50 cm C3
€ 8,50