Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Koelreuteria paniculata
Local name: Chinese Vernis boom, Blazenboom, Lampionboom

Een interessante maar nog weinig aangeplante kleine boom, vaak meerstammig, met een mooie oranje herfstkleur. De bloemen zijn geel in grote pluimen en zijn talrijker in een warme zomer. Na de bloei verschijnen de blaasvormige zaden die mooi brons-rood verkleuren.

Koelreuteria paniculata
Koelreuteria paniculata

Koelreuteria paniculata
Koelreuteria paniculata
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Sapindaceae

Origine:
Noord China, Korea

Height:
6 - 10 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Juli - September

80-100 cm C7.5
€ 19,95

125-150 cm C10
€ 29,95