Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Kerria japonica 'Albescens'
Local name: Ranonkelstruik

Bladverliezend struikje met zeer mooie roomkleurige enkelvoudige bloemen.

Kerria japonica 'Albescens'
Kerria japonica 'Albescens'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Height:
1.20 - 1.50 m

Flowering colour:
Crème-ivoorgeel

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
April - Juni

30-40 cm C2
€ 9,95