Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Itea ilicifolia
Local name: Bloemwilg

Mooie wintergroene plant, semi-klimmend, met prachtige lange bloemtrossen. De plant is in Nederland niet helemaal winterhard, maar op een beschutte plek, uit de volle zon en op een goed gedraineerde grond, kan hij het best goed doen.

Itea ilicifolia
Itea ilicifolia

Itea ilicifolia
Itea ilicifolia
Itea ilicifolia
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Iteaceae

Origine:
West China

Height:
1 - 3 m

Flowering colour:
Groen-Crèmewit

Flowering Time:
Juli - September

40-50 cm C2
€ 9,25