Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Indigofera potaninii
Local name: Indigostruik

Elegant, rijkbloeiend struikje met mooie blauwgroene samengestelde bladeren en opvallende roze opstaande bloem-aartjes. Gedijt goed op een zonnige plek in goed doorlatende grond.

Indigofera potaninii
Indigofera potaninii
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Origine:
China

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Roze

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C3
€ 9,95