Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Indigofera howellii 'Reginald Cory'
Local name: Indigostruik

Mooie, sierlijke struik met lange roze bloem-aren. De Indigofera houdt niet van natte voeten. Zet hem op een zonnige plek waar de wortels wel vochtig en koel en op goed doorlatende grond staan.

Indigofera howellii 'Reginald Cory'
Indigofera howellii 'Reginald Cory'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Origine:
China

Height:
1.5 - 1.8 m

Flowering colour:
Roze

Foliage colour:
Groen-Grijsblauw

Flowering Time:
Juni - September

30-40 cm C1.5
€ 9,95