Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Indigofera himalayensis 'Silk Road'
Local name: Indigostruik

Deze struik is extreem bloeirijk met vele helder roze, opstaande bloemen op lange, beetje spichtige, overhangende takken. De Indigofera houdt niet van natte voeten. Zet hem op een zonnige plek waar de wortels wel vochtig en koel en op goed doorlatende grond staan.

Indigofera himalayensis 'Silk Road'
Indigofera himalayensis 'Silk Road'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Height:
1.5 m

Flowering colour:
Helder roze

Flowering Time:
Juni - September

30-40 cm C1.5
€ 9,95