Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Indigofera heterantha 'Dosua'
Local name: Indigostruik

gemakkelijke en bloeirijke struik met mooi blad. Houdt van een goed doorlatende grond en staat graag in de zon.

Indigofera heterantha 'Dosua'
Indigofera heterantha 'Dosua'

Indigofera heterantha 'Dosua'
Indigofera heterantha 'Dosua'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Height:
1.20 - 1.50 m

Flowering colour:
Roze

Foliage colour:
Zilvergrijs-blauw

Flowering Time:
Juni - September

80-100 cm KL
€ 19,95