Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Indigofera amblyantha
Local name: Indigostruik

Goed vertakkende, sierlijke struik met lange bloeitijd. De Indigofera houdt niet van natte voeten. Zet hem op een zonnige plek waar de wortels wel vochtig en koel en op goed doorlatende grond staan.

Indigofera amblyantha
Indigofera amblyantha

Indigofera amblyantha
Indigofera amblyantha
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Fabaceae

Origine:
West China

Height:
1.5 - 1.8 m

Flowering colour:
Lilaroze

Foliage colour:
Groen-grijsblauw

Flowering Time:
Juni - September

30-40 cm C3
€ 9,50

80-100 cm KL
€ 14,95