Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Ilex opaca
Local name: Hulst

Noord Amerikaanse hulst met helder oranje-rode bessen al vroeg in het najaar.

Ilex opaca
Ilex opaca
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Aquifoliaceae

Origine:
Oost en centraal Verenigde Staten

Height:
2.00 - 3.00 m

Flowering colour:
Crèmewit

Foliage colour:
Olijfgroen

Flowering Time:
Mei - Mei

60-80 cm KL
€ 24,95