Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hypericum lancasteri
Local name: Hertshooi

Een door de bekende Britse 'plantsman' en auteur Roy Lancaster ontdekte soort met prachtige goudgele bloemen. De bloemknoppen zijn opvallend kegelvormig en staan mooi te pronken tussen de groen-rode kelkblaadjes. De bloei is rijk en langdurig.

Hypericum lancasteri
Hypericum lancasteri
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hypericaceae

Origine:
China (N. Yunnan, S. Sichuan)

Height:
0.30 - 1.00 m

Flowering colour:
Geel

Foliage colour:
Goen, onderkant van het blad blauwachtig-grijs.

Flowering Time:
Juni - Augustus

25-30 cm C2
€ 8,50