Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea villosa
Local name: Hortensia

Aparte en decoratieve heester met zacht behaarde bladeren en zeer opvallende lilakleurige bloemen met witte randbloemen. Hij groeit het beste in de halfschaduw op niet te droge bodem.

Hydrangea villosa
Hydrangea villosa
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Origine:
China

Height:
2.00 - 2.50 m

Flowering colour:
rozewit

Flowering Time:
Juni - Juli

150-175 cm KL
€ 27,50