Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea villosa 'Velvet Lace'
Local name: Hortensia

Prachtige chinese Hortensia met behaard blad. De bloemkleur van 'Velvet Lace' is best opvallend en meer rood dan paars, wat ze tot een leuke afwisseling binnen de villosa groep maakt.

Hydrangea villosa 'Velvet Lace'
Hydrangea villosa 'Velvet Lace'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
2.00 m

Flowering colour:
lillarood

Flowering Time:
Augustus - September

150-175 cm KL
€ 31,90