Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea villosa 'Anthony Bullivant'
Local name: Hortensia

Prachtige donkerpaars bloeiende Hydrangea met sierlijke, ruwe, behaarde bladeren. Plant deze en overige Hydrangea villosa variëteiten bij voorkeur op een half schaduwrijke plek in voldoende vochtige grond.

Hydrangea villosa 'Anthony Bullivant'
Hydrangea villosa 'Anthony Bullivant'

Hydrangea villosa 'Anthony Bullivant'
Hydrangea villosa 'Anthony Bullivant'
Hydrangea villosa 'Anthony Bullivant'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.5 - 2 m

Flowering colour:
Donkerpaars

Flowering Time:
Juni - Juli

40-50 cm KL
€ 14,95

100-125 cm KL
€ 24,95