Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea serrata 'Tiara'
Local name: Hortensia

Deze Japanse cultivar wordt ietsjes hoger dan veel andere Hydrangea serrata met heel veel, leuke, kleine bloemschermen met grote, roze of lichtblauwe randbloemetjes. Maar wat vooral opvallend aan 'Tiara' is, is het donkere blad wat ook nog eens een mooie herfstkleur krijgt.

Hydrangea serrata 'Tiara'
Hydrangea serrata 'Tiara'

Hydrangea serrata 'Tiara'
Hydrangea serrata 'Tiara'
Hydrangea serrata 'Tiara'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
1.00 m

Flowering colour:
lila

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C2
€ 4,95