Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea serrata 'Shirofuji'
Local name: Hortensia

Deze Japanse selectie bloeit met stralend witte en dubbele randbloemetjes. Prachtige en aparte uitstraling, vooral als de bloemetjes van dichtbij bekeken worden, die echt een beetje op sneeuwvlokjes lijken.

Hydrangea serrata 'Shirofuji'
Hydrangea serrata 'Shirofuji'

Hydrangea serrata 'Shirofuji'
Hydrangea serrata 'Shirofuji'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.75 m

Foliage colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Augustus

20-30 cm KL
€ 9,95