Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea serrata 'Santiago'
Local name: Hortensia

Sterke, langzaam groeiende hortensia met semi-dubbele schermbloemen die lilablauw van kleur zijn op gronden met een lage PH waarde (zand- en veengronden) en roze kleuren op gronden met een hoge(re) PH waarde. Deze cultivar bloeit bijzonder rijk en lang en verrast met een opvallend dieprode herfstkleur.

Hydrangea serrata 'Santiago'
Hydrangea serrata 'Santiago'

Hydrangea serrata 'Santiago'
Hydrangea serrata 'Santiago'
Hydrangea serrata 'Santiago'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.75 - 1 .00 m

Flowering colour:
Roze-Lilablauw

Flowering Time:
Juni - Augustus

40-50 cm C4
€ 8,50

80-100 cm C10
€ 19,95