Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Hydrangea serrata 'Iyo-temari'
Local name: Hortensia

Hydrangea serrata is een heel leuke groep van vooral klein blijvende hortensia variëteiten waarvan de meeste een fijne/sierlijke groeiwijze en kleurrijke, kleine bloemen hebben. De Hydrangea serrata 'Iyo-temari' heeft opvallende schermbloemetjes die van buiten naar binnen van roze-lichtblauw naar wit verkleuren. De bloemblaadjes zijn licht getand, wat hun uitstraling heel verfijnd maakt.

Hydrangea serrata 'Iyo-temari'
Hydrangea serrata 'Iyo-temari'

Hydrangea serrata 'Iyo-temari'
Hydrangea serrata 'Iyo-temari'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Hydrangeaceae

Height:
0.75 m

Flowering colour:
roze-lichtblauw

Flowering Time:
Juni - Augustus

30-40 cm C4
€ 12,50